SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Znaczniki do roślin plastikowe różowe

Plastikowe znaczniki/etykiety/tabliczki do oznaczania roślin w pięknym ciemnoróżowym kolorze. Nadają się do wielokrotnego użytku. Zestaw zawiera 20 sztuk znaczników o wymiarach 1,9 cm x 13,7 cm.

10,00 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa od 350 zł !

Opis produktu

Znaczniki do roślin różowe plastikowe 14cm

Ciemnoróżowe znaczniki/etykiety do oznaczania roślin wielokrotnego użytku. W zestawie znajduje się 20 sztuk etykiet o wymiarach 1,9 cm x 13,7 cm w kolorze różowym.

Do czego służą znaczniki do roślin?

Znaczki do roślin posłużą do oznaczania wysianych lub wysadzonych warzyw, kwiatów i ziół na rabatach, grządkach w donicach i skrzyniach. Warto opisać je datą wysiewu/sadzenia oraz nazwą rośliny.

Dzięki znacznikom nie zapomnisz co i kiedy posiałaś/eś co ważne jest w przypadku uprawy wielu odmian jednego gatunku np. pomidorów.

Świetnie sprawdzą się do oznaczania ziół na balkonie i tarasie.

Ciemnoróżowe znaczniki/etykiety mają piękny głęboki kolor, idealny do oznaczania kwiatów.

Czym oznaczyć etykiety?

Do opisania nazw roślin najlepiej sprawdzi się ołówek szkółkarski lub marker permanentny (najlepiej odporny na działanie światła). Aby usunąć napis, wystarczy gumka do mazania lub zmywacz do paznokci (w przypadku markera).

Czy znaczniki nadają się do ponownego użycia?

Jak najbardziej plastikowe znaczniki nadają się do ponownego użycia. Wystarczy gumka do mazania lub zmywacz do paznokci. Następnie przed każdym użyciem myjemy je w ciepłej wodzie z płynem do naczyń (aby ograniczyć przenoszenie chorób) i suszymy.

Podstawowe parametry znaczników:

Wymiary: 1,9 cm x 13,7 cm
Ilość: Pakiet zawiera 20 sztuk
Materiał: plastik
Kolor: ciemnoróżowy

W sklepie dostępne są również znaczniki w kolorze białym.

Może spodoba się również…