SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Kategorie Produktów:

Fartuchy ogrodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

W kategorii „Fartuchy ogrodowe” znajdziesz zapaski, pasy i fartuchy chroniące odzież przed zabrudzeniem i ułatwiające pracę w ogrodzie.

Zapaski i pasy ogrodowe

Zapaski to krótkie fartuchy ogrodnicze, wiązane w pasie. Te z długimi troczkami pozwalają na wiązanie z przodu. Posiadają kieszonki na telefon, sznurek, nasiona, ołówek czy znaczniki. Mogą występować także w wersji długiej. Pasy na narzędzia najczęściej są krótkie, posiadają wiele kieszonek i regulowany pasek. Dzięki nim podczas prac ogrodniczych mamy narzędzia zawsze pod ręką.

Fartuchy ogrodowe

Fartuchy do pracy w ogrodzie mogą występować w krótkiej lub długiej wersji, podobnie jak zapaski. Wiązane są z reguły na karku i w pasie. Chronią nasze ubranie lepiej niż zapaski, ale są mniej wygodne, zwłaszcza kiedy plewimy chwasty. Dłuższe fartuszki chronią nogi podczas układania bukietów, dlatego często używane są przez florystów.

Jak prać/czyścić fartuchy i zapaski ogrodowe?

W zależności od materiału możemy je prać w pralce, ręcznie lub tylko przecierać zwilżoną gąbką. Fartuchy podgumowane czyści się trudniej, ale ich zaletą jest to, że nie przepuszczają wody podczas pracy. Materiałowe fartuszki wystarczy wyprać i wysuszyć zgodnie z instrukcją na metce.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.