SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Znaczniki do roślin plastikowe białe

Plastikowe znaczniki/etykiety/tabliczki do oznaczania roślin w domu i ogrodzie w kolorze białym. Pakiet 20 sztuk o wymiarach 1,9 cm x 13,7 cm. Niezbędna pomoc przy uprawie warzyw.

10,00 

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa od 350 zł !

Opis produktu

Znaczniki do roślin plastikowe białe

Białe znaczniki/etykiety do oznaczania roślin wielokrotnego użytku. W zestawie znajduje się 20 sztuk etykiet o wymiarach 1,9 cm x 13,7 cm w kolorze białym.

Do czego przydadzą się znaczniki do roślin?

Znaczki do roślin pozwolą zachować porządek w wysiewach warzyw i kwiatów. Przydadzą się do oznaczania wysianych lub wysadzonych roślin na rabatach, grządkach, donicach i skrzyniach. Możesz wpisać datę wysiewu/sadzenia oraz nazwę rośliny.

Dzięki nim nie zapomnisz co i kiedy posiałaś/eś co ważne jest w przypadku uprawy wielu odmian jednego gatunku np. pomidorów.

Świetnie sprawdzą się do oznaczania ziół na balkonie  tarasie.

Czym oznaczyć etykiety?

Do oznaczania nazw roślin najlepiej sprawdzi się ołówek szkółkarski lub marker permanentny (najlepiej odporny na UV). Aby usunąć napis, wystarczy gumka do mazania lub zmywacz do paznokci w przypadku markera.

Czy znaczniki nadają się do ponownego użytku?

Jak najbardziej znaczniki plastikowe nadają się do ponownego użycia. Wystarczy gumka do mazania lub zmywacz do paznokci. Następnie przed każdym użyciem myjemy je w ciepłej wodzie z płynem do naczyń (aby ograniczyć przenoszenie chorób) i suszymy.

W sklepie dostępne są także znaczniki w kolorze różowym.

Podstawowe parametry znaczników plastikowych białych:

Wymiary: 1,9 cm x 13,7 cm
Ilość: Pakiet zawiera 20 sztuk
Kolor: białe
Materiał: plastik

Może spodoba się również…