SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Kategorie Produktów:

Odzież do ogrodu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Ładna i praktyczna odzież do pracy w ogrodzie

W kategorii „Odzież do ogrodu” znajdziesz przede wszystkim fartuszki, zapaski i rękawice ogrodowe, które pomogą Ci chronić ubranie przed zniszczeniem i zabrudzeniem, a dłonie przed zranieniem podczas pielęgnacji roślin w domu, ogrodzie, na tarasie i balkonie.

Rękawice do prac ogrodowych

Jednymi z najważniejszych elementów ogrodowej garderoby są rękawice.
Z uwagi na rodzaj prac, które chcemy wykonać, możemy użyć cieńszych (bardziej precyzyjnych prac jak sianie, sadzenie) lub grubszych (przewożenie ziemi taczką, kopanie dołków, przesadzanie roślin).

Fartuchy ogrodowe

Do ochrony odzieży przydadzą się krótkie i długie zapaski i fartuchy ogrodowe, pasy na narzędzia. Posiadają kieszonki, które pomieszczą drobne narzędzia i akcesoria np. sznurki, nasiona, a także telefon.

Ochrona pleców i kolan w ogrodzie

Do ochrony kręgosłupa i kolan w ogrodzie niezbędne są piankowe podkładki, klęczniki i ochraniacze, dzięki którym praca w ogrodzie będzie mniej męcząca.

Ochrona oczu i uszu podczas prac ogrodowych

By chronić oczy i uszy podczas cięcia gałęzi w ogrodzie warto zakładać specjalne okulary i nauszniki (lub zatyczki).

Ochrona głowy w ogrodzie

Do ochrony głowy podczas prac ogrodowych można wykorzystać słomkowe kapelusze, czapki z daszkiem, chustki, a w czasie chłodów np. czapki polarowe.

Obuwie ogrodowe

Zarówno latem, jak i zimą nie wychodzimy do ogrodu bez naszych ulubionych butów. Latem będą to lekkie buty chroniące stopy przed ugryzieniem owadów, trawą czy kamykami, jesienią i wiosną lekkie i ciepłe kalosze chroniące głównie przed zimnem i błotem, a zimą ocieplane gumiaki lub śniegowce.

Moda ogrodowa

Jeśli lubimy ładnie ubrać się do ogrodu, przydadzą się także tradycyjne ogrodniczki, koszulki, wygodne koszule, kamizelki i bluzy.
Damska odzież ogrodnicza może być nie tylko praktyczna, ale i ładna. Warto znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.