SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Kategorie Produktów:

Dodatki dekoracyjne do ogrodu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Stylowe dodatki dekoracyjne do ogrodu

Dzwonki wietrzne

Dzwonki wietrzne to wiszące dekoracje wykonane z żeliwa, drewna, ceramiki, bambusa lub metalu, które poruszając się na wietrze, wydają przyjemne dźwięki.
Możemy je zawiesić na balkonie, tarasie, patio lub w ogrodzie. Najczęściej jest to miejsce, gdzie odpoczywamy lub wejście do domu.
W naszym sklepie znajdziesz między innymi odlane z żeliwa dekoracyjne dzwonki wietrzne z postaciami zwierząt.
Dzwonki mogą być stylowym dodatkiem dekoracyjnym, a także świetnym prezentem.

Dzwonki ozdobne do drzwi i kołatki

Dekoracyjne dzwonki do drzwi i kołatki mogą stanowić piękną dekorację wejścia do domu na taras lub balkon.
Żeliwny dzwonek do drzwi z motywami roślin i zwierząt to nie tylko praktyczny, ale i oryginalny sposób na poinformowanie gospodarzy o gościach. Możemy go zamocować na drewnianym skrzydle drzwiowym lub framudze albo na ścianie obok.
Żeliwne dzwonki są odporne na działanie czynników zewnętrznych i proste w montażu. Ozdobny dzwonek do drzwi możemy także zamontować w stylowej jadalni, na balkonie, tarasie, werandzie lub patio. Do montażu potrzebne będą wkręty do drewna lub betonu.
Dekoracyjna kołatka do drzwi podobnie jak dzwonek to uroczy sposób na przywitanie gości w domu.
Kołatki są wykonane głównie z metalu (żeliwo, stal nierdzewna). Idealnie wpasują się w rustykalny klimat domu i drzwi wejściowych. Obecnie rzadko stosowana może stać się oryginalną dekoracją drzwi, nie tylko w starych budynkach, ale i nowoczesnych domach.

Wieszaki na drzwi i haczyki

Wieszaki na drzwi służą m.in. do zamocowania wianków, girland i dekoracji świątecznych. Pozwalają na udekorowanie drzwi wejściowych lub wewnętrznych bez ich uszkadzania.
W naszym sklepie znajdziesz metalowe wieszaki na drzwi, które będą pasować do drzwi bezprzylgowych.
Wieszaki z kilkoma haczykami pozwalają także na zawieszenie w domku ogrodowym lub ogrodzie odzieży, rękawic, łopatek i pazurków ogrodowych, a także większych narzędzi. Dekoracyjne wieszaki sprawdzą się także przy suszeniu ziół i kwiatów. Najczęściej wykonane są z metalu, żeliwa lub drewna.
Do zawieszenia dekoracji, narzędzi lub ubrań możemy także wykorzystać pojedyncze haczyki, które są najczęściej pięknie zdobione motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

Dekoracyjne karmniki i poidełka dla ptaków i owadów

Karmniki i poidełka dla ptaków, ssaków, płazów i owadów to podstawowe wyposażenie ogrodu, który jest przyjazny zwierzętom. Aby były nie tylko praktyczne, ale zdobiły nasz ogród, warto wybrać dekoracyjne karmniki i poidełka wykonane np. z żeliwa. Są jednocześnie trwałe i piękne. Można je używać zarówno latem jako poidełka jak i zimą. Uzupełniane regularnie pokarmem przyciągną do naszego ogrodu, na taras i balkon pożyteczne ptaki, pszczoły, trzmiele i motyle.
W naszym sklepie oferujemy poidełka i karmniki dla zwierząt wykonane z żeliwa, drewna, granitu i ceramiki, a więc z materiałów przyjaznych środowisku.

Uchwyty i wieszaki do skrzynek i donic w ogrodzie i na balkonie

W zależności od możliwości i rodzaju roślin możemy je wyeksponować w skrzynkach i donicach stojących, wiszących lub montowanych na ścianie. Rośliny o długich zwisających pędach np. surfinia czy dichondra potrzebują odpowiednich rozwiązań np.uchwytów (wsporników) montowanych do ściany (lub słupa), haków wkręcanych do sufitu lub belek, wieszaków montowanych na parapet i balustradę.
W naszej ofercie znajdziesz żeliwne wsporniki do montowania przy ścianie oraz karmniki i poidełka z funkcją wieszaka na kwiaty.

Figurki ogrodowe i rzeźby

Jednymi z najbardziej lubianych dekoracji ogrodowych są figurki zwierząt, aniołków, krasnali i elfów. W okresach świątecznych wśród ozdób na balkonach tarasach i ogrodach królują Mikołaje, aniołki, renifery, zajączki, kurczaki i jajka. Modnymi dekoracjami w naszych ogrodach są także ozdoby w kształcie kwiatów na piku (np. maki, jeżówki, makówki).
Figurki ogrodowe mogą być wykonane z metalu, żeliwa, betonu, kamienia, drewna, ceramiki i tworzyw sztucznych.
Najbardziej szykowne są figurki z metalu, żeliwa, kamienia. Często stylizowane na stare lub wręcz przeciwnie bardzo nowoczesne. Do nowoczesnych ogrodów będą pasować metalowe, szklane lub betonowe kule ogrodowe i abstrakcyjne rzeźby.