SKLEP DLA MIŁOŚNIKÓW OGRODU

Stylowe dekoracje i narzędzia ogrodowe

Kategorie Produktów:

.

Małe narzędzia ogrodnicze

Wyświetlanie 1–18 z 24 wyników

W tej kategorii znajdziesz bogatą ofertę małych narzędzi ogrodniczych do ręcznej pracy w ogrodzie, na tarasie i balkonie.
Małe narzędzia ogrodnicze to niezastąpione narzędzia przy uprawie warzyw, ziół i kwiatów rosnących w skrzyniach i donicach.
Wśród niezbędnych ręcznych narzędzi ogrodowych możemy wyróżnić łopatki ogrodnicze, pazurki, grabki, widełki, motyczki, pikowniki oraz sekatory.
Małe narzędzia są praktyczne, wygodne i zajmują mało miejsca.
Ważne by były solidnie wykonane, najlepiej z przyjaznych środowisku materiałów takich jak stal nierdzewna, miedź, drewno.

Niezbędne małe narzędzia ogrodowe na taras i balkon

Dla miłośników roślin posiadających swoją ogrodową przestrzeń na tarasie lub balkonie polecamy dobrej jakości narzędzia marki Esschert Design i Legutko. Wykonane ze starannością ze stali i drewna zapewnią komfort pracy i długie użytkowanie przy odpowiedniej pielęgnacji.
Wśród nich znajdziesz różnej wielkości łopatki ogrodnicze, dzięki którym nałożysz ziemię do donicy, wykopiesz dołek czy posadzisz roślinę. Przydatne będą także precyzyjne narzędzia jak pazurki i widełki do spulchniania gleby, a także małe grabki wachlarzowe do wyrównania powierzchni przed siewem. Do sadzenia rozsady warzyw i kwiatów przyda się pikownik.
Jednymi z najbardziej popularnych narzędzi ogrodniczych są sekatory.
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne sekatory marki Felco do zbioru owoców np.winorośli, kwiatów, cięcia róż i innych krzewów. Praca nimi to czysta przyjemnością. Do ostrzenia i konserwowania ostrzy mamy osełkę, spray do czyszczenia i smar.
Małe narzędzia ręczne są niezbędne także posiadaczom większych ogrodów. Popularna uprawa warzyw w skrzyniach wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Tu także przydadzą się małe łopatki, motyczki, haczki, pikowniki, widełki. Ich mały rozmiar ułatwia plewienie i usuwanie chwastów.
Małe i poręczne narzędzia przydadzą się także do spulchniania gleby i usuwania chwastów na rabatach i klombach kwiatowych.
Małe narzędzia ogrodnicze są cenione przez ogrodników ze względu na ich rozmiar, łatwość czyszczenia, transportu, lekkość, ergonomiczność i komfort pracy.

Dzięki nam skompletujesz swój ulubiony zestaw narzędzi do pielęgnacji małego i dużego ogrodu.